OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 15.05.2013 19:47:58 

kvetinárstvo - aranžovanie - bytové doplnky

Rezané kvety

     Nami ponúkané rezané kvety pochádzajú z rozprávkovej záhrady sveta - Holandska. Každodenný osobný výber od viacerých dodávateľov zaručuje kvalitu, pestrosť a  čerstvosť kvetov. Starostlivo vybrané kvetinky ošetrujeme orezaním spodných častí pod vodou a skladujeme ich v chladenej miestnosti, vďaka čomu si kvety zachovajú dlhodobú sviežosť a čerstvý vzhľad.

              

   Podobne je postarané aj o vystavené rezané kvety, ktoré sú umiestnené v klimatizovanej predajni, kde si môžete vybrať celoročne z množstva ruží, ľalií, chryzantém, antúrií, karafiátov, minikarafiátov, gerber..., prípadne zo sezónnej ponuky exotických druhov ako sú heligónie, alpínie, ananás..., ako i menej exotických, ale nemenej krásnych tulipánov, frézií, alliumov, anemonií, celózií, agapanthusov a mnohých iných.

        

    Sezónne kvety pochádzajú nielen zo zahraničia, ale ponúkame tiež výber od našich domácich pestovateľov. Okrem podpory domáceho trhu je záruka, že kvety zo Slovenska sa dostanú na predajné pulty zaručene čerstvé a udržia si prirodzenú sviežosť a krásu ešte mnoho dní.  

         

    Z vybraných kvetov Vám na počkanie podľa Vašich predstáv uviažeme kyticu, prípad- ne aranžmán na každú príležitosť (viac v sekcii Aranžmány).