OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
aktualizované: 15.05.2013 19:47:58 

kvetinárstvo - aranžovanie - bytové doplnky

Aranžmány

 

    Aranžovanie kvetov,výroba kytíc, ikebán a výzdoba priestorov kvetmi a aranžmánmi, je popri predaji kvetov naším hlavným zameraním už od samého začiatku. Aranžovanie si vyžaduje veľa trpezlivosti, citu pre farbu a priestor, správny výber materiálov, vzťah k danej príležitosti, ako i zručnosť a prirodzený talent.
 
         
  
  Pre naše aranžmány sa snažíme vyberať len tie najkvalitnejšie materiály od osvedčených slovenských dodávateľov, ktoré sú tým správnym základom pre aranžmán každého druhu. Ak sa spoja starostlivo vybrané kvety a aranžovacie prvky  s našimi skúsenosťami a Vašimi predstavami, je viac ako isté, že vzniknutý aranžmán očarí každého, komu je určený. Aby sme mohli čo najviac vyhovieť Vašim predstavám a požiadavkám, neustále sledujeme nové trendy v aranžovaní, či už sa jedná o používané materiály, techniky, alebo vizáž.
 
     
   
   Vytvárame rôzne druhy aranžmánov pre všetky  príležitosti, či už sa jedná  o  veselé narodeninové a meninové oslavy, maturity, promócie, výročia, svadby, k sviatočným chvíľam vianočným, veľkonočným, zaľúbeným Valentínom a Valentínkam, tak i k smútočným obradom a hostinám.

  Okrem kytíc a menších aranžmá, ktoré máme vytvorené v našej predajni a sú k dispozícii okamžite, ponúkame možnosť objednávky z katalógu, prípadne podľa výberu zákazníka osobne v predajni alebo telefonicky. 

        

    Radi Vám tiež vyzdobíme príležitostné priestory (sobášne siene, svadby, oslavy, pohrebné hostiny),  reprezentačné priestory firiem, verejné budovy,  kostoly, ako i Vaše domácnosti.